Category Archives: AAA Reps 2017-2018

AAA Representatives 2017-2018

School AAA Representative(s)
Brock Corydon  Rachel Floom Ara Morris
Champlain Catherine Siller Nicole McFerran
Carpathia Cheryl Moir
Dufferin Byron Thiessen
Grosvenor Charlotte Jackson
 Harrow Marianna Gigliotti-cuda Christina San
 Lord Nelson Lee Pollock
 Montrose Lori ann  Sahaidak
Mulvey Carrie Vande Graff Jennifer Kuyp
Norquay Alana Kergen Kara Wiebe
 Prairie Rose Andrew Young
Queenston Tanys Van Wynsberghe Tracy Chambers Marianna Vieira
Robertson Evelyn Zankowski
Rockwood Bonnie Buchalter
Tyndall Park Amanda Borton (Capina) Martyna Figueiredo
Faraday Robyn Lechow Catherine Salter Matthew Wayde
Fort Rouge Melanie Austin Alan Smith
Garden Grove Jessica Maxwell
Gladstone Angie Shynkaruk
Inkster Shelagh McGregor Jennifer Graustins
John M. King Jenna Brown
King Edward Katherine Ferguson Gary Burling Sidney Williamson
Laura Secord Chelsey Bailey Jill Joanette Patricia Nobre
LaVerendrye Carley Cormier
Sir William Osler  Micheline Lessard Lesk
Luxton Scott Olfert
Machray Jaqueline Dielschnieder Sheri Cantlon
Riverview Julie Ross Bradev Coursol
Sister MacNamara Kristina Gilkes Jeremy Haines
Wellington Tiffany Pritchard Erin Dahlin
Wolseley SOnia Megaglia-dos Santos
Cecil Rhodes Terrie-Lynn Day Paul Tyler Vincent
David Livingstone Amanda Almadal
Earl Grey Stephanie Rudd Tricia Penner
George V Sandra Hughes
Isaac Brock Johnathan Dueck
Lansdowne Jessica Threadkell  Kyla Haggart
Meadows West Sandie Zinn
Niji Makhwa Lori Hart
Ralph Brown Krista Goring Amanda Opalko
River Heights Jennifer Wiebe  Melanie Bisson
Sargent Park Andrea Olmstead Samantha Einarson Samantha Duncan
Shaughnessy Park Tara Smith
Stanley Knowles Irene Codette Trudy Princce
William Whyte Damian Purdy
Clifton Summer Kuzyk Nancy MacTavish
Glenelm Sharon Kozak Mandy Whelan
Greenway Rebecca Russell Kaitlyn Murphy
J.B. Mitchell Jennifer Johnson Christine Desrochers
Kent Road Arielle Garand Heather Gamble
Lord Roberts Heather Micflickier Leah Jantz
Lord Selkirk Angelica Ronquillo
Pinkham Amanda Andrade Maria Manacsa
Principal Sparling Lili Daraphone
River Elm Brandi Vezina Renu Gill
Robert H. Smith Francine Maynard Teresa Daniels Melissa Champagne
Sacre-Coeur Nicole Normandeau Mecrede Poirier
Strathcona Peter Grozdoanovic Lori Harder-Chochinov
Victoria Albert Francis Smith
Weston Trish Goncalves
Andrew Mynarski Cindy Jaarsma-Chin Walter Crockford
Churchill Nancy Grant
College Churchill Ryan Wiens Dan Sylvestre
Elmwood Laura Buller Remi Jobin
Grant Park Christina Macdonald Aarti Chopra
Hugh John Macdonald Tamara Rondeau
Isaac Newton Jill Yarde Janice Mcrae
Kelvin Michelle Gougeon
Sisler Susan Carpick Kathy Sinclair
Argyle Pat Graham
Children of the Earth Sharon Sky Nicola Batzel
DMCI Heidi Schattschneider
General Wolfe Mario Cueto Adrienne Leonard
Gordon Bell Mark Dewar Micheal Kirkness
RB Russell John McLeod
St. John’s Tala Gammon Aubray Windsor
Tec Voc Marlene Fedora Megan Thom
WAEC Melanie Fenton John Howden